Het kan weer! Heerlijk met Pasen de deur uit. Gezellig samen met vrienden, familie of je eigen gezin brunchen. Iedereen kiest wat hij/zij wil en je hoeft er zelf niet de hele ochtend voor in de keuken te staan.
Op Eerste en Tweede Paasdag presenteert Brasserie de Bakspieker (het restaurant van Hotel de Broeierd) een zeer uitgebreide paasbrunch. Er is voor een ieder wat wils!
U kunt genieten van een heerlijke huisgemaakte soep en diverse (vegetarische) salades, maar er is ook een ruime keuze aan warme en koude gerechten, verschillende soorten luxe broden en beleg. Van vleeswaren en vis, tot aan verschillende kaassoorten maar ook een assortiment zoet beleg zal niet ontbreken. Stel een eigen yoghurt bowl samen aan de bar met diverse toppings, geniet van vers fruit of lekkernijen van het dessertbuffet. Aangevuld met onbeperkt zuivel, diverse sappen, koffie en thee.
En ook aan de kinderen wordt gedacht! Ze hebben verschillende activiteiten gepland.
Kinderen t/m 3 jaar eten gratis mee. Kinderen van 4 t/m 11 jaar eten voor de helft van de prijs.
Reserveren is aan te raden!