Strandexcursie: Sleepnetvissen langs het strand

Wanneer:
- Donderdag 16 oktober 2025 – 15.00 uur
- Zondag 19 oktober 2025 – 15.00 uur
- Donderdag 23 oktober 2025 – 10.00 uur
Waar: Brouwersdam Binnenzijde 25, 3253 MN Ouddorp
Prijzen: Volwassenen € 19,00 | Kinderen € 16,50

Ontdek de onderwaterwereld van dichtbij

Wat leeft er eigenlijk allemaal in de Noordzee? Tijdens de strandexcursie sleepnetvissen kom je erachter! Samen met een ervaren gids ga je het strand op en haal je met elkaar het sleepnet binnen. Zo ontdek je welke vissen, krabben, schelpdieren en andere bijzondere zeebewoners er vlak voor de kust leven.

De gids vertelt je alles over de vondsten, en natuurlijk mag je de mooiste schelpen of fossielen mee naar huis nemen. Het is een actieve en leerzame activiteit voor jong en oud, midden in de natuur.

Voor wie is sleepnetvissen geschikt?

Deze excursie is leuk voor gezinnen met kinderen, natuurliefhebbers en iedereen die nieuwsgierig is naar de zee. Kinderen kijken hun ogen uit bij het binnenhalen van het net en leren spelenderwijs meer over het leven onder water.

Meer info!

Veelgestelde vragen (FAQ)

Is de excursie geschikt voor jonge kinderen?
Ja, ook kinderen kunnen mee. Het is een actieve activiteit, maar er wordt rekening gehouden met de jongste deelnemers.

Moet ik zelf iets meenemen?
Stevige schoenen en eventueel laarzen zijn handig, want je loopt over het strand en soms door nat zand.

Mag ik vondsten mee naar huis nemen?
Ja, bijzondere schelpen en fossielen mag je meenemen. Levende dieren worden weer netjes teruggezet in zee.

Hoe lang duurt de excursie?
Reken op ongeveer 1,5 uur.

Meer info!

Bron foto: Visitgo.nl