Koningsdag activiteiten in Dordrecht 2023!

Koningsdag komt steeds dichter bij! Heb jij er al zin in?

Koningsdag concert

Dit jaar is er weer een fantastisch orkest gevonden om naar Dordrecht te komen, dé Utrechtse Studenten Bigband. Fris, groen, strak en overweldigend goed. In 2019, werd deze band verkozen tot beste studentenbigband van Nederland tijdens de landelijke Big Battle. Deze swingende studenten maken van iedere gelegenheid een feestje. 

Aubade bij het Stadshuis

Wat is Koningsdag zonder aubade. Het is het officiële startschot van Koningsdag. De Dordtse aubade wordt afgenomen door burgemeester Wouter Kolff. Vanaf het bordes van het stadhuis zal de burgemeester met zijn vrouw en de gedecoreerden de aubade bijwonen.

Oranjemarkt binnenstad Dordrecht

Heerlijk rondsnuffelen tussen de leukste spulletjes, dat kan op de mega gezellige Oranjemarkt. Op de Nieuwstraat, Hofstraat, Vriesestraat en Vrieseplein verkopen bewoners van de binnenstad voor de deur hun spullen. Ook zijn er kraampjes van deelnemers buiten de binnenstad.

Kindervrijmarkt in de Kloostertuin 

Voor de kids is er een gezellige kleedjesmarkt in de Kloostertuin. Kinderen tot 12 jaar kunnen hier gratis hun spulletjes verkopen en hoeven zich niet aan te melden. Wees er wel vroeg bij want: vol is vol. Er is controle op wat voor spullen er verkocht worden, het moeten echte kinderspulletjes zijn zoals speelgoed.

Oranjebandshow Statenplein 

Vanaf 13:30 uur zullen op het Statenplein diverse muziekkorpsen uit Nederland een show opvoeren ter gelegenheid van Koningsdag 2022.

Dit waren een aantal voorbeelden van de activiteiten die te doen zijn!

Klik hier voor het hele programma