Shine like a star! Tijdens de herfstvakantie wordt Monkey Town Heerlen een stukje glitterrijker. Op maandag 19 oktober staat daar de supergezellige Glitterparade op het programma. Kinderen mogen dan tussen het klimmen, klauteren en glijden door een glimmende glittertattoo uitkiezen.

Wie de glittertattoo’s al in gedachten ziet, hoeft niet lang te twijfelen. Wordt het een stoere tijger, een vrolijke vlinder of misschien iets heel anders? De kinderen kiezen zelf hun favoriet en lopen daarna extra stralend door het indoor speelparadijs. Zo wordt een gewone speelmiddag in de vakantie een kleine feestdag.

Bij Monkey Town Heerlen is er daarnaast ruim tweeduizend vierkante meter speelplezier. Kinderen kunnen er klimmen, door tunnels kruipen, van glijbanen glijden, op trampolines springen en een potje voetballen in de extra grote kooi. Voor de allerkleinsten is er een overzichtelijke peuterhoek, zodat ouders met een kop koffie rustig kunnen meekijken. Het is een heerlijk overdekt uitje voor een grijze herfstdag, dus het weer hoeft niemand tegen te houden.

De Glitterparade zit gewoon bij de reguliere entree. Er is dus geen apart ticket nodig.

👉 Zin in een glitterdag? Kijk hier voor tickets en alle info!