Welkom bij 't ijsboerinneke!
Lekker smullen van al het verse ijs.
Het ijs wordt gemaakt met de melk van hun eigen koeien. In ode vitrine staan altijd 18 verschillende smaken ijs. Bijna dagelijks wisselen we de smaken in de vitrine, wat hun assortiment heel divers maakt. Ook passen ze de smaken aan als het seizoen veranderd en proberen we graag nieuwe en aparte smaken uit. Verder proberen we, waar dat kan, gebruik te maken van producten uit onze eigen moestuin; kruiden, groenten en fruit.
Op het terras kun je, naast je ijsje, ook genieten van een vers bakje koffie van Tante Sus. Ze serveren ook cappuccino en latte macchiato die gemaakt zijn met de melk van hun eigen koeien!
Heb je eenallergie? Laat dit altijd het team weten, dan kunnen ze je helpen de juiste keuze te maken. Ook zullen we de nodige, extra hygiënemaatregelen treffen. Bijna al ons ijs is glutenvrij en u kunt bij ons ook een glutenvrij hoorntje krijgen. Verschillende ijstaarten kunnen we ook als glutenvrije variant maken, vraag hiervoor naar de mogelijkheden. Ze hebben altijd minimaal 3 smaken in onze vitrine zonder lactose (sorbets), zo kunnen personen met lactose intolerantie ook altijd genieten van een lekker ijsje.
- Leeftijd 2 - 4
- Leeftijd 5 - 8
- Leeftijd 9 - 12
- Horeca aanwezig
- Indoor
- Outdoor