Haveltweg 21, 5423 VV Handel
Navigeer naar

Leren waterskiën bij Waterski- en Wakeboardvereniging De Rooye

Wil jij of je kind leren waterskiën? Bij Waterski- en Wakeboardvereniging De Rooye is iedereen welkom, van jong tot oud en van beginner tot professional. Onze ervaren coach Freek, internationaal erkend en bekend van het coachen van wedstrijdskiërs en het Nationale Waterskiteam, zorgt voor uitdagende en leerzame lessen in een ontspannen sfeer.

Waarom kiezen voor Waterski- en Wakeboardvereniging De Rooye?

Bij onze vereniging krijg je persoonlijke aandacht met 1-op-1 lessen. Of je nu voor het eerst op ski’s staat of je techniek wilt verbeteren, wij bieden maatwerk voor beginners, gevorderden en professionals. Met onze hulp sta je snel op het water en maak je flinke stappen vooruit.

Geen eigen uitrusting? Geen zorgen!

Bij Waterski- en Wakeboardvereniging De Rooye hebben we alle materialen die je nodig hebt. Je hoeft dus alleen je enthousiasme mee te nemen!

Ontdek hoe leuk waterskiën en wakeboarden kan zijn bij Waterski- en Wakeboardvereniging De Rooye. Schrijf je in en maak kennis met deze unieke watersportervaring!

bronfoto: Waterski- en Wakeboardvereniging De Rooye

 

  • Leeftijd 5 - 8
  • Leeftijd 9 - 12
  • Outdoor