Berg 29, 5671CA Nuenen
Navigeer naar

Loop in de voetsporen van Vincent van Gogh en ontdek wat hij zag!

Wist jij dat Vincent van Gogh in Nuenen maar liefst een kwart van al zijn werken maakte? Maak kennis met de beroemde schilder, zijn tijd in Nuenen en zijn ontwikkeling tot de schilder van zijn eerste meesterwerk: De aardappeleters. Niet alleen door te kijken, maar vooral door te doen! Je luistert naar het verhaal van Vincent en zijn broer Theo met behulp van de speciale jeugdaudiotour, steekt je handen uit de mouwen bij verschillende interactieve punten en schuif zelfs aan in het aardappeletershuisje. Dankzij de samenwerking met ASML bezoeken kinderen en jongeren t/m 17 jaar het Van Gogh Village Museum gratis.
 

Op zoek naar Vincent

Kom je met je (klein)kinderen langs in het Van Gogh Village Museum? Dan krijgen zij het boekje 'Op zoek naar Vincent' mee. Met behulp van dit boekje maken ze op een laagdrempelige manier kennis met Vincent van Gogh en zijn leven in Nuenen. Ze beantwoorden vragen en maken tekeningen. Aan het einde krijgen ze natuurlijk een mooi diploma met hun naam erop.
 

VGVN

Experimenteren in Vincents Lichtlab

Wat is kleur? En wat is licht? Vincent van Gogh experimenteerde eindeloos met kleur en licht in zijn werk. In Vincents Lichtlab ga je zelf aan de slag met verschillende experimenten. Dat maakt het een mooie wisselwerking tussen technologie en kunst.
 
VGVN - Lichtlab

Sluit het bezoek af in de gezellige koffiecorner

Na je bezoek aan het museum kun je nog samen een drankje doen in de koffiecorner. Hier liggen ook puzzels klaar voor de jonge bezoekers, of kun je beginnen aan de kleurplaat in het opdrachtenboekje. Even snuffelen in de museumwinkel kan natuurlijk ook, we hebben ook leuk aanbod voor kinderen. Veel plezier!

 

Reserveer online je ticket

  • Leeftijd 5 - 8
  • Leeftijd 9 - 12
  • Horeca aanwezig
  • Indoor