Kom langs in de kerstvakantie bij het sportfestijn georganiseerd door Monkey Moves Eindhoven

Omdat de reguliere clublessen tijdens de kerstvakantie twee weken niet doorgaan, organiseert Monkey Moves Eindhoven op vrijdag 2 januari het Vakantie Sportfestijn! Dit evenement vindt plaats in de gymzalen van het Sint-Joriscollege (Von Flotowlaan 1, Eindhoven)

Het ochtendprogramma is speciaal voor de jongste Apekoppies (1,5 - 4 jaar). De dag begint dan om 10:00 uur met een extra gezellige ouder-kind les. Na afloop is er ranja en een lekkernij, en voldoende tijd om lekker verder te spelen.

In de middag kunnen Apekoppies van 4 tot 9 jaar  genieten van een sportieve middag van 13:00 - 15:00 uur. Deze middag staat in het teken van verschillende sporten en plezier met vriendjes en vriendinnetjes! 
Sportdag_kerstvakantie_(1)_(1).png

Leden met een jaarlidmaatschap betalen geen extra kosten, terwijl leden met een rittenkaart slechts één 'credit' betalen voor de ochtend of middag. De sportmiddag (4+) is ook toegankelijk voor niet-leden. Kinderen die geen lid zijn, kunnen deelnemen voor €15,-. Heb je vrienden of kennissen die mee willen doen? Ze zijn van harte welkom!

Tickets en meer info

 

Bron foto: Eindhoven.monkeymoves.com