Al 70 jaar genieten kinderen tijdens de zomervakantie voor een kleine prijs elke woensdagmiddag van professionele jeugdvoorstellingen. Vanaf 2019 gebeurt dit onder de nieuwe naam Jeth Jeugdtheater. Tijdens de zomervakantie is er elke woensdagmiddag om 14.30 uur een jeugdvoorstelling in het Joe Mann Natuurtheater in Best. Toegang tot het theater vanaf 30 minuten voor aanvang van de voorstelling.

Kaarten in de voorverkoop € 4,00 per persoon - Kaartverkoop online via www.jethbest.nl - Administratiekosten € 0,30 per bestelling – Kaarten dagkassa € 5,00 per persoon

Jeth verkoopt aan de kassa tegen vriendelijke prijzen verschillende soorten ​drank, snoep, chips en ijs!

De voorstelling van vandaag! 

10 juli
Doornroosje
Theatergroep Mariahout – Familietheater

Als de Koning en Koningin na lang wachten eindelijk het geboortefeest van hun dochter Roos vieren, gebeurt er iets vreselijks. De onbeminde Draconia spreekt een vreselijke vloek uit. Gelukkig schieten de liefdevolle Feeën te hulp. Roosje groeit warm en veilig op, totdat het noodlot aanbreekt en zij zich door een list van Draconia prikt aan een spinnewiel. Doornroosje en alle mensen uit het koninkrijk vallen in een eeuwige slaap. Een enorme doornenhaag omsingelt de stad. Overwint ware liefde, zal de Prins het kasteel binnendringen en Doornroosje wakker kussen waardoor de vloek verbreekt?

De voorstelling wordt gespeeld door de Theatergroep Mariahout. De regie is in handen van Lars van Asten en de productieleiding wordt verzorgd door Helmie Segboer, Wendy Verbrugge en Mike van den Eijnden.

Bestel hier je kaartjes!

Het programma voor 2024:

17 juli - King Lear - door Joris Lehr
24 juli - Een zee van liefde - door Theatergroep Nooitgedacht
31 juli - Sprokkelsprookjes - door Theater Hutsepot
7 augustus - De Olifant die woord hield - door Peter Faber
14 augustus - Piratensoep met balletjes - door VZW Jeuk Meespeeltheater