Sandor Donnert’s Magical World of Circus keert terug met internationale topvoorstelling
In 2026 reist Sandor Donnert’s Magical World of Circus opnieuw door Nederland met een volledig vernieuwde productie. Dit moderne en succesvolle circus strijkt inmiddels voor het vierde jaar neer in verschillende steden en presenteert een show vol bekroonde acts, indrukwekkende stunts en entertainment voor het hele gezin. Van 10 tot en met 19 april is het gezelschap te zien in het Sint Bonifaciuspark in Eindhoven.
De voorstelling ontvangt al jaren lovende reacties op sociale media en hoge beoordelingen van bezoekers. Ook dit seizoen bevat het programma diverse hoogtepunten. Zo brengt de Nederlandse artiest Ezra Veldman een vernieuwende en stijlvol uitgevoerde diabolo-act. Daarnaast zorgen de internationaal bekende Skating Donnerts voor spectaculaire en razendsnelle momenten op rolschaatsen.
Voor humor zorgt de Zwitserse clown André, die na optredens bij grote internationale circussen nu zijn debuut maakt in Nederland. Het Tsjechische Duo Lagroni combineert acrobatiek met komedie en weet daarmee zowel jong als oud te vermaken.
Naast deze acts is er ruimte voor meer Nederlands talent. Amber Karstens, bekend van onder andere Holland’s Got Talent, presenteert haar nieuwe “Dancing Collies”-act, geïnspireerd op de sfeer van Grease. Verder staan onder meer jongleur Nicolas Lagroni, luchtacrobaat Gino Ramos uit Mexico, foot-juggling artieste Irena, de Hongaarse luchtacrobate Regina Laruss en illusionist Joseph Popey uit Spanje op het programma.
Met deze productie wil het circus bezoekers opnieuw verrassen door internationale topartiesten samen te brengen in een toegankelijke en warme sfeer, met als doel gezinnen een bijzondere en zorgeloze ervaring te bieden.
Wereldcircusdag in Eindhoven
Op zaterdag 18 april staat het circus stil bij Wereldcircusdag, een internationale viering van de circustraditie. In Eindhoven wordt dit gevierd met een open dag van 12:00 tot 14:00 uur, inclusief diverse activiteiten. Het volledige programma wordt in de week voorafgaand bekendgemaakt via de Facebookpagina van het circus. Aansluitend vindt om 15:00 uur een voorstelling plaats met speciale kortingsprijzen.
Speeldata en tijden (Eindhoven – Sint Bonifaciuspark)
- Vrijdag 10 en 17 april – 16:00 uur
- Zaterdag 11 en 18 april – 15:00 uur
- Zondag 12 en 19 april – 14:00 uur
- Woensdag 15 april – 15:00 uur
Op woensdag 15 april, beide vrijdagen en zaterdag 18 april (Wereldcircusdag) gelden gereduceerde tarieven: €10 voor de tribune en €15 voor de loge.
Tickets zijn online verkrijgbaar via de website van het circus of vanaf 45 minuten voor aanvang aan de circuskassa.

