Makersfestival Zwolle 8+

Tijdens het Makersfestival Zwolle maak je op één unieke locatie kennis met de verschillende kanten van techniek. Er zijn vele workshops, gericht op maken, uitvinden en ontdekken. Leuk voor jong én oud!

 

Lees verder na deze tips

Dit vind je misschien ook interessant

Nemia Festival Zwolle
Meer weten

Nemia Festival Zwolle

Plaats: Zwolle

Kinderfestival vol muziek, theatervoorstellingen, smullen, kinderactiviteiten en gezelligheid, dat g... bekijk

Van 24 mei 2025 10:00 tot 25 mei 2025 17:00

Ontdek, experimenteer en creëer op het Makersfestival Zwolle!

Blaas oude materialen nieuw leven in, ontwerp oplossingen voor de problemen van morgen, oefen met proefjes, duik in de digitale wereld óf leer met gereedschap omgaan. Het kan allemaal tijdens het Makersfestival Zwolle! En er is nog veel meer te doen, want op deze dag ontdek je in meer dan 30 workshops de veelzijdigheid van techniek.

Het Makersfestival wordt op zaterdag 29 maart voor de 4de keer in Zwolle gehouden. Onze Go-Kids Reporter Luna schreef over haar bezoek van eerdere editie een blog, check hier wat haar ervaring is geweest!

Lees onze blog =>

Op zaterdag 29 maart van 9.30 tot 16.30 uur vindt alweer de vierde editie van het Makersfestival Zwolle plaats. Hét gratis festival voor (met name) jongeren in de leeftijd 8 – 18 jaar die iets (of nog niets!) hebben met techniek. Een unieke en mooie kans om zélf te experimenteren, creëren en de magische wereld van techniek te ontdekken. Hier komen alle kanten van techniek samen dus er zit altijd een kant bij die jou aanspreekt. Of je nou een doener, ontdekker of een echte uitvinder bent. En dat allemaal onder leiding van echte vakmeesters uit de regio. Alle workshops worden namelijk mogelijk gemaakt door onderwijsinstellingen en bedrijven uit Zwolle en omgeving.

makersfestival zwolle

Kom ook en laat je verrassen! Eén ding is zeker; dankzij de meer dan 30 verschillende workshops ga jij vol nieuwe kennis, inspiratie én met een mooie creatie weer naar huis.  

Programma >

Veel deelnemers zijn lokale makers en bedrijven uit de regio Zwolle.  

Het Makersfestival Zwolle

  • Creëer, experimenteer en ontdek
  • Meer dan 30 workshops
  • Onder begeleiding van vakexperts uit de regio
  • Op een unieke locatie in Zwolle: Ceintuurbaan 15
  • Vanaf 8 jaar
  • Gratis!
  • Tussen 9.30 – 16.30 uur
  • 29 maart 2024

Waar? 

Het Makersfestival vindt plaats op het voormalige Philipsterrein, Ceintuurbaan 15 in Zwolle. Een fantastische plek met karakteristieke industriële look en rijke technische historie. Kijk op de website voor de routebeschrijving. 

Festivalplein

Hier kun je landen voor een drankje en een heerlijk hapje of een maaltijd van Saeed Wereldkeuken, gemaakt door leerlingen van het voortgezet onderwijs onder begeleiding van de koks van Saeed, statushouders uit landen over de hele wereld.

Gratis toegang

Iedereen heeft gratis toegang tot het Makersfestival en aanmelden is niet meer nodig.

makersfestival zwolle

 

Nieuwsgierig? Bekijk dan de aftermovie van 2024.

Log In