Herfstvakantie: tijd voor het theater!
Nog even en het is alweer herfstvakantie. Dé tijd om er samen een dagje op uit te gaan. Schouwburg & Concertzaal Tilburg heeft de leukste jeugdvoorstellingen in de vakantie voor jullie klaarstaan om van te genieten. Ga op avontuur met Dolfje, ontdek je eigen kracht met Dai Carter, spot de Grote Vijf of leer het tragische liefdesverhaal van Narcissus en Echo.
Dolfje Weerwolfje & Foeksia de Miniheks (5+)
Ondanks dat het niet mag besluit Dolfje om toch het heksenbos in te gaan, waar hij Foeksia de Miniheks ontmoet. In deze familiemusical, gebaseerd op de geliefde boeken van Paul van Loon, worden verschillen omarmd, vooroordelen overwonnen en leren we dat vriendschap
geen grenzen kent. Een magisch avontuur vol tovertrucs en liefdesdrankjes voor het hele gezin!
Blijf na de voorstelling op zaterdag 11 oktober nog even hangen in de foyer, want Paul van Loon komt signeren!
Meer info en tickets
Missie Mentale Kracht – Dai Carter (8+)
Ga woensdag 15 oktober op missie met Dai Carter en ontdek in zijn theatercollege vier bijzondere krachten die je de rest van je leven kunt gebruiken. Dai is voormalig commando speciale operaties en bekend van het tv-programma Kamp van Koningsbrugge. Met persoonlijke verhalen en avonturen – van kleine Dai op de basisschool tot stoere commando en drakendoder – laat Dai zien hoe jij deze krachten kunt gebruiken in het dagelijks leven.
Dai: ‘Het is mijn missie om mensen mentaal sterker te maken. Mijn laatste boek is een kinderboek, omdat het begint bij onze kinderen. Steeds meer jonge kinderen zijn al depressief en eenzaam, dat moeten en kunnen we veranderen.’
Meer info en tickets
De Grote Vijf – Meneer Monster (3+)
Voor de allerkleinsten komen op donderdag 16 oktober de allergrootste dieren van Afrika tot leven. Een beestachtig paradefeest met een flinke dosis slapstick, fantasie en spelplezier. Verwacht grote en uitbundige kostuums en opzwepende Afrikaanse beats. De voorstelling speelt zich af op een lange mat, met het publiek aan beide kanten op gezellige bankjes. Iedereen zit dichtbij, maar geen zorgen… een stevig koordje houdt De Grote Vijf veilig op
afstand.
Meer info en tickets
Ik niet op jou – Oortwolk (10+)
Oortwolk kan niet wachten om op zondag 19 oktober je alles te vertellen over de Griekse mythe Narcissus en Echo. Ze waren zo verliefd. Hij veranderde in een bloem, omdat hij zichzelf zo mooi vond. Zij in een echo die je alleen hoort als je in een grot speelt. Hoe heeft het zo uit de hand kunnen lopen? Laat je meeslepen in dit tragische, maar oh zo mooie liefdesverhaal. Het verhaal is een ode aan het gebroken hart vol komische typetjes, dromerige beelden en het échte botsauto-gevoel.
Meer info en tickets