In Theater De Binding in Zuid-Scharwoude is er op zaterdag 13 november een gezellige boel! Je kunt kennis maken met clubs en verenigingen en boeken scoren op de boekenmarkt.
Reuring in De Binding!
Reuring in de Binding is een markt, waarbij alle clubs en verenigingen van Langedijk zich kunnen presenteren en hun activiteiten zo origineel mogelijk mogen promoten. Al heel wat clubs hebben zich aangemeld!
Wat is er te doen in Langedijk op gebied van cultuur en sport?
Bezoekers van elke leeftijd kunnen zich deze dag oriënteren op wat er op sport en cultureel gebied allemaal te beleven valt in onze gemeente. Wat ga jij doen dit jaar? Schilderen? Zingen? Muziek maken? Acteren? Yoga? Laat je op de hoogte brengen van wat er allemaal mogelijk is voor jong en oud.
Boekenmarkt
De bibliotheek houdt die dag een grote verkoop van afgeschreven boeken. Ze kosten maar 1 euro per stuk!
Meer info over Reuring in De Binding
Volg je Go-Kids regio Alkmaar & Noordkop al op Facebook?