Wat zijn de leukste jeugdvoorstellingen in de Nederlandse theaters in het seizoen 2023/2024? Superleuke kinder musicals en andere shows voor uiteenlopende leeftijden... wij hebben er weer een heel stel voor je op een rij gezet in onze mooie en handige Theater Special 2023-2024:
Lees verder na deze tips
Dit vind je misschien ook interessant
Het is heerlijk om met je kinderen naar het theater te gaan. Ieder seizoen weer staan er superveel leuke voorstellingen in het programma van theaters in heel Nederland.
Theatertips voor het seizoen 2023/2024
In het vorige theaterseizoen waren vooral de musicals een groot succes. Peppa Pig met Schoolreisje naar het strand was enorm populair, net als Assepoester De Musical. En wat dacht je van Brandweerman Sam, Charlie & the chocolate factory, en nog heel veel meer.
Ook in het seizoen 2023/2024 staan er weer héél veel leuke theatervoorstellingen voor kinderen in gepland. We hebben fijne tips voor je, kinder musicals en andere voorstellingen die dit seizoen in de theaters te zien zijn:
- Musical: Meester Kikker (5+) - De Grote Haay (naar het boek van Paul van Loon)
- Voorstelling: Buurman & Buurman gaan verhuizen - SENF
- Musical: nijntje de musical - SENF
- De Verrukkelijke Kinderbakshow - De Grote Haay
- Muziekvoorstelling: Gullivers reizen (8+) - Theater Sonnevanck & MaxTak muziektheater
- Muziekvoorstelling: Warme handen, koude voeten (2-7 jaar) - Dirk Scheele
- Voorstelling: Emoji Explosie (8+) - HNTjong
- Muziekvoorstelling: Robin Hood (6+) - Theater Sonnevanck & Phion
In het vorige theaterseizoen waren vooral de musicals een groot succes. Peppa Pig met Schoolreisje naar het strand was enorm populair, net als Assepoester De Musical. En wat dacht je van Brandweerman Sam, Charlie & the chocolate factory, en nog heel veel meer.
Ook in het seizoen 2023/2024 staan er weer héél veel leuke theatervoorstellingen voor kinderen gepland. Wat dacht je van...
- Disney's Winnie de Poeh musical
- Peppa Pig Live - Peppa op avontuur?
- Mega Mindy show - de onzichtbare ekster
- Dikkie Dik & ik
- Doe eens lief
- Familiemusical Pietje Bell en de bende van de zwarte hand
- Bing is jarig
- De Sint Revue
- Efteling familiemusical
- The Never Ending story
- De Waanzinnige boomhut van 13 verdiepingen
Genoeg leuke voorstellingen om uit te kiezen, voor alle leeftijden is er heel wat leuks in de theaters komend seizoen!
Theaters met jeugdvoorstellingen per regio
En waar kun je met je kids gaan genieten van al die mooie voorstellingen? Er zijn heel veel theaters in Nederland. Bijna allemaal programmeren ze wel jeugdvoorstellingen, de één meer dan de ander. Ben je benieuwd welke je kunt gaan zien bij jou in de buurt?
Check de agenda van jouw favoriete theater(s)... je vindt ze per regio onder Erop uit bij Film, theater en andere culturele uitjes. Kijk maar eens:
- Theaters in de Noordkop (Den Helder eo)
- Theaters in de regio Alkmaar
- Theaters in Westfriesland
- Theaters in Zaanstreek-Waterland
- Theaters in de regio Amsterdam
- Theaters in de regio Haarlem
- Theaters in de regio Leiden-Den Haag
- Theaters in de regio Rotterdam
- Theaters in Zeeland
- Theaters in de regio Breda
- Theaters in de regio Eindhoven
- Theaters in de regio Den Bosch
- Theaters in Limburg
- Theaters in de regio Nijmegen
- Theaters in Twente & de Achterhoek
- Theaters in de regio Arnhem Betuwe Vallei
- Theaters in de regio Utrecht & Amersfoort
- Theaters in de regio Gooi & Vechtstreek
- Theaters in Flevoland
- Theaters op de Veluwe
- Theaters in de Stedendriehoek
- Theaters in de regio Zwolle
- Theaters in Drenthe
- Theaters in Friesland
- Theaters in Groningen