Vier Pasen & de Opening 2025 bij Stoomtrein Katwijk Leiden!

Kom het Paasweekend vieren bij Stoomtrein Katwijk Leiden tijdens de opening van het nieuwe seizoen op 19, 20 en 21 april! Op Eerste en Tweede Paasdag kun je zelfs de Paashaas ontmoeten, die heerlijke traktaties uitdeelt aan de jongste bezoekers omdat ze zo blij zijn jullie weer te zien.

Of je nu jong of oud bent, in dit levende museum valt er altijd wat te beleven. Je mag zelfs soms met je handen iets bekijken als je voorzichtig bent. En als je interesse hebt, kun je aan de stoker of machinist vragen of je bij de locomotief naar het vuur mag kijken!

Dienstregeling

De stoomtrein langs het Valkenburgse Meer vertrekt om 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00 en 16.00 uur. De rit duurt 30 minuten. Als het erg druk is, rijdt de stoomtrein vaker. Bij het loket en op het perron krijg je dan de actuele vertrektijden te horen.

Aansluitend op de stoomtrein kun je overstappen op de dieseltrein met open wagens naar onze remise voor een bezoek aan het museumdepot (duur 30 – 40 minuten). De conducteur vertelt daar over het materieel dat daar in depot staat. Na het bezoek aan de remise word je weer teruggebracht naar het station. Vertrek van de dieseltrein om 11.45, 12.45, 13.45, 14.45 en 15.45 uur.

Voor alle info klik hier!

Bron foto: Stoomtrein Katwijk - Leiden