Wat is er leuker dan een eigen kerstboom (legaal) uitgraven!? Zo leren kinderen echt waar de boom vandaan komt en heb je ook nog eens een leuk uitje naar een toffe locatie.
Lees verder na deze tipsGraaf je eigen kerstboom uit bij Duivenvoorde
Al jaren traditie: de sfeervolle verkoop van kerstbomen op het landgoed. Zelf gekweekt, dus kakelvers.
Zelf uitgraven
Voor een mooie Fijnspar, Nordmann, of Servische spar kun je op Duivenvoorde terecht. Ook hulst, maretak en ander kerstgroen uit eigen park is per bosje verkrijgbaar. Het hoogtepunt is natuurlijk het zelf uitgraven van de boom. Spades en kruiwagens zijn op het landgoed aanwezig. Neem wel zelf handschoenen en eventueel laarzen mee.
Beter voor het milieu
Wij bieden de mogelijkheid om de boom (met kluit) na kerst weer terug te brengen. Deze wordt dan door de medewerkers terug in de tuin gezet, milieubewust en hiermee lever je een kleine bijdrage aan de instandhouding van het landgoed. .
Openingstijden
De kerstboomverkoop start op donderdag 2 en vrijdag 3 december. Op maandag t/m vrijdag vanaf 9.00 uur in de morgen en zaterdag/zondags vanaf 10.00 uur. De tuin is niet verlicht dus bij avondschemer/donker (16.30u) is er geen verkoop meer.
Prijzen variëren van 10 euro voor een kleintje tot 70 euro voor een hele grote. Pinnen is uiteraard mogelijk.