Dansvoorstelling GRIMM 8+
Bekende sprookjesfiguren als Roodkapje, Assepoester, Doornroosje, Sneeuwwitje en de zeven dwergen komen allemaal voorbij in GRIMM, de energieke dansvoorstelling van ISH Dance Collective en de Junior Company van Het Nationale Ballet. Deze fantasierijke voorstelling voor jong en oud laat zien dat hiphop en ballet samen een verrassend sterke combinatie vormen.

Fantasiewereld vol sprookjes
In GRIMM belanden twee broers via een videogame in een magische fantasiewereld. Daar ontmoeten zij allerlei bekende personages uit de sprookjes van de gebroeders Grimm. Tijdens hun avontuur komen ze oog in oog te staan met een boze heks die de macht over vier koninkrijken wil veroveren. Haar plan kan alleen slagen als zij vier prinsen weet te koppelen aan Roodkapje, Sneeuwwitje, Assepoester, Doornroosje en Rapunzel. De broers doen er alles aan om dit te voorkomen.
Spectaculaire dansmoves
Dankzij indrukwekkende videoprojecties lijkt in GRIMM alles mogelijk. Een vrolijk lentebos verandert razendsnel in een spannend heksenwoud. Ondertussen laten de dansers hun talent zien met duizelingwekkende pirouetten, hoge sprongen, popping-and-locking-bewegingen en spectaculaire head spins.
Bijzondere samenwerking
GRIMM is een gezamenlijke productie van Marco Gerris en Ernst Meisner, de artistiek leiders van respectievelijk ISH Dance Collective en de Junior Company van Het Nationale Ballet. De combinatie van hun verschillende dansachtergronden zorgt volgens hen juist voor extra creativiteit en nieuwe mogelijkheden op het podium.
Datum:
13 mei om 19.00 in DNK Assen

