Rietdijk 4, 4824 ZB Breda
Navigeer naar

Boerderijwinkel van den Kieboom

In de Haagse Beemden is boerderijwinkel van den Kieboom gevestigd.

kieboom

Winkel, cadeautjes, kinderfeestjes en Penny dagen

Je vind in deze winkel niet alleen heerlijk vlees uit eigen stal met het 2 sterren Beter Leven keurmerk, ook kun je er terecht voor honing uit eigen imkerij, groente, zuivel, fruit, en in de zomer voor de lekkerste aardbeien en schepijs. Daarnaast vind je er leuke cadeautjes, maken ze (kerst)cadeau pakketten op maat en kunnen er kinderfeestjes worden gehouden. Wil je meer info kijk dan even bij de informatie voor kinderfeestjes.

boerderij

Spelen

Aan de zijkant van de winkel is een leuke speeltuin voor de kids tot ongeveer 10 jaar. Er staan tafels zodat de (groot)ouders een lekker kopje koffie of thee kunnen drinken.

kieboom kinderfeestjes

Penny dagen

Door het jaar heen worden er op diverse dagen Penny Dagen georganiseerd. Deze dagen zijn fantastisch voor alle kids die van paarden houden. Je leert tijdens deze dag van alles over de paarden, je gaat knutselen, spelen, lekker eten en een hele dag plezier hebben. Wanneer de pennydagen plaatsvinden vind je terug in onze agenda.

penny dag

 

  • Leeftijd 0 - 1
  • Leeftijd 2 - 4
  • Leeftijd 5 - 8
  • Leeftijd 9 - 12
  • Gratis toegang
  • Horeca aanwezig
  • Indoor
  • Outdoor