KerstCircus in Etten-Leur

Het wordt feest in de circustent! Het Kerstcircus Etten-Leur viert deze winter zijn 10-jarig jubileum met een geheel nieuwe voorstelling vol internationaal topentertainment. De jubileumshow, getiteld “Upside Down”, belooft twee uur lang spektakel, humor en kerstsfeer voor het hele gezin.

Kaartjes reserveer je hier

Deze kerstvakantie genieten bij het KerstCircus in Etten-Leur

Het Brabantse circus komt voor de 10e keer naar Etten-Leur met een spectaculaire voorstelling. Dit populaire familie-uitje heeft al diverse fantastische shows neergezet en van 20 december tot en met 4 januari staat het verwarmde tentencomplex traditiegetrouw opgebouwd in het Brabantpark!

kerstcircus Etten-Leur 2025

In de show schitteren topartiesten uit geheel Europa.

Spectaculaire acts en internationale artiesten
De jubileumeditie Upside Down doet zijn naam eer aan. Veel acts spelen zich af op duizelingwekkende hoogte of laten letterlijk zien wat ‘ondersteboven’ betekent.
Bezoekers kunnen rekenen op wereldacts die voor het eerst in Nederland te zien zijn, en disiplines geheel nieuw in het KerstCircus.

circus
De Oekraïnse Leonora jongleert niet op de grond maar op een zwevend platform in de lucht, het Brazilliaans-Hongaarse duo Lameth verbluft en ontroerd met een sprookjesachtig optreden aan de trapeze. Speciaal binnen het winterse thema laat de Poolse artieste Kasia haar passies schaatsen en acrobatiek samensmelten in een bijzondere act die is gevormd na ervaring bij Holiday on Ice en Cirque du Soleil. Maria Kellner uit de gouden stad Praag toont staand op haar handen elegantie en kracht; het
tempo blijft hoog dankzij de Mesa Brothers uit Zuid-Amerika, die hun evenwicht bewaren op een hoge draad op acht meter hoogte. Voor de nodige humor en luchtige momenten zorgt de Franse clown Ferdinand. Ook aan de jongste bezoekers is gedacht: een vrolijke hondenact met maar liefst acht honden vormt een van de dierlijke hoogtepunten van de show.

KerstCircus
Live muziek en kerstsfeer
Het grote live-orkest speelt opnieuw een hoofdrol in de beleving. De kleurrijke danseressen, sfeervolle verlichting en feestelijke aankleding maken het plaatje compleet. Dankzij deze unieke formule ontving Van Geet eerder de prestigieuze Oscar Carré Trofee, een erkenning voor zijn bijdrage aan het Nederlandse circuslandschap.
Praktische informatie
Het Kerstcircus Etten-Leur speelt van 20 december 2025 tot en met 4 januari 2026, met
uitzondering van 31 december en 1 januari. Op Oudejaarsdag is er een Open Dag, waarbij bezoekers gratis een kijkje achter de schermen kunnen nemen en diverse activiteiten worden
georganiseerd.

Na afloop van iedere show vindt in de foyertent een meet & greet plaats voor het verzamelen van handtekeningen, high-fives en foto's met circusdirecteur en alle artiesten! Elke jeugdige bezoeker krijgt bij binnenkomst een gratis programma-magazine overhandigd! 
 
circus

 

“Speciaal voor het jubileum breiden we het orkest uit en voegen we een zangeres toe die meerdere acts een extra muzikale dimensie geeft.”

Ook dit jaar is de grote ‘Open dag’ waarbij publiek op 31 december welkom is voor een rondleiding achter de schermen, een kijkje bij de dieren, het bijwonen van repetities en vragen kan stellen aan artiesten.

Kaartverkoop
Gedurende de hele Kerstvakantie worden voorstellingen verzorgd. De hele kerstvakantie dagelijks shows, m.u.v. 1 en 2 januari Kijk hier voor een overzicht van alle voorstellingen.

kerstcircus

 

TIP: wil jij voor elke schoolvakantie de leukste tips uit de regio West-Brabant in je mailbox ontvangen? Schrijf je dan hier in voor de nieuwsbrief van Go-Kids.